Seznam kontaktů

Nepřetržitá služba vodárenského dispečinku: 491 419 222

Připomínky a náměty zasílejte na e-mail: info@vakna.cz

Sídlo společnosti

Kladská 1521, Náchod-Běloves

Vedení a správa společnosti

ústředna
491 419 200
fax
491 419 267
sekretariát
Marie Zimová
491 419 237
zimova@vakna.cz
ekonomický náměstek
Ing. Zdeněk Zima
491 419 238
zima@vakna.cz
technický náměstek
Ing. Alexandra Chobotská
491 419 229
chobotska@vakna.cz
vedoucí provozu vodovodů
Marin Zeman
491 419 234
zeman@vakna.cz
vedoucí provozu kanalizací
Ing. Martin Srubjan
491 419 335
srubjan@vakna.cz
předseda představenstva
Ing. Dušan Tér
491 419 235
ter@vakna.cz
úsek elektro
Jiří Dvořáček
491 419 217
dvoracek@vakna.cz
laboratoř
491 419 312
laborator@vakna.cz

Vyjádření ke stavbám

vedoucí oddělení
Ing. Pavel Korda
491 419 255
korda@vakna.cz
vyřizování žádostí o vyjádření:
491 419 266
491 419 212
491 419 210
491 419 224
tpc@vakna.cz

Pasportizace

technik pasportizace, správce GIS
Petr Aresin
491 419 209
p.aresin@vakna.cz
technik pasportizace, správce GIS
Daniel Hubka
491 419 211
d.hubka@vakna.cz

Zákaznické centrum

vedoucí oddělení
Kamila Dvořáčková
491 419 240
dvorackova@vakna.cz
fakturace vodného/stočného
Marcela Seifertová
491 419 241
seifertova@vakna.cz
fakturace vodného/stočného
Lucie Jelenová
491 419 242
jelenova@vakna.cz
smlouvy
Romana Hotmarová
491 419 230
hotmarova@vakna.cz

Sklad - prodej

vedoucí oddělení
Petr Šimek
491 419 227
simek@vakna.cz
účetní skladu
Jitka Jirsová
491 419 225
jirsova@vakna.cz

Vodárenský provoz

provozní středisko Náchod-Bražec, V Náměrkách 17
Rudolf Knapp
491 419 333
knapp@vakna.cz
provozní středisko Nové Město n.M., Sokolská 120
Jiří Bek
491 474 181
bek@vakna.cz
provozní středisko Police n.M., Ostašská 197
Jan Grim
491 541 205
grim@vakna.cz
provozní středisko Broumov, Velká Ves, Třída Soukenická
Jiří Horáček
491 523 903
horacek@vakna.cz
vytyčování sítí a hledání poruch
606 754 303

Kanalizační provoz

provozní středisko Náchod-Bražec, V Náměrkách 17
Dana Ringelová
491 419 336
ringelova@vakna.cz
vedoucí provozu ČOV
Karel Frinta
491 419 315
frinta@vakna.cz
čistírna odp. vod Náchod
491 419 317
čistírna odp. vod Broumov
491 523 904
čistírna odp. vod Teplice n.M.
491 581 352
čistírna odp. vod Nové Město nad Metují
491 472 557
TV inspekce kanalizací
602 775 903

Dokument Typ Velikost
Seznam kontaktů PDF PDF 198,868 kB